تبليغات X
چگونه نوجوانی تعریف می شود؟

چگونه نوجوانی تعریف می شود؟
مشاوره نوجوان تلفنی نوجوانی معمولا سالهای بین 13 تا 19 سالگی را توصیف می کند و می تواند مرحله انتقال از دوران کودکی تا بزرگسالی باشد. با این حال، تغییرات جسمی و روحی که در نوجوانی اتفاق می افتد می تواند در ابتدای سال های قبل یا سال های (9 تا 12 سالگی) شروع شود. مشاوره جوان . نوجوانی می تواند یک زمان دوری و کشف باشد. این دوره گذار می تواند مسائل استقلال و هویت فردی را افزایش دهد؛ مشاوره نوجوان . بسیاری از نوجوانان و همسالان خود با انتخابهای سخت در رابطه با مدرسه، جنسیت، مواد مخدر، الکل و زندگی اجتماعی مواجه هستند. گروه های همکار، منافع عاشقانه و ظاهر تمایل دارند به طور طبیعی در طول یک سفر نوجوان به بزرگسالی به اهمیت تبدیل شوند.

صحبت کردن با نوجوانان
صحبت کردن با نوجوانان در مورد تغییراتی که در حال تجربه شدن هستند می تواند یک چالش برای هر والدین باشد، تربیت فرزند به خصوص با توجه به تغییر در رابطه والدین و فرزندان که ممکن است در این زمان رخ دهد. احساس واضحتری از اینکه چه نوع تغییرات و موانع نوجوانان در این سن ممکن است انتظار داشته باشید، می تواند والدین را برای گفتگوهای پربارتر کمک کند. نوجوانان در حال فرآیند توسعه ظرفیت های بالغ مانند هستند - اما هنوز در آنجا نیستند و هدایت متفکرانه می تواند راه طولانی ای را طی کند.

سلامت روان در طول سالهای نوجوان
بسیاری از مسائل بهداشت روانی افراد با مقابله با بزرگسالان شروع به آشکار شدن در نوجوانی می کنند. مشاوره تلفنی نوجوان . در طرف تلنگر، نوجوانان می توانند با اضطراب، افسردگی و یا انواع دیگر ناراحتی هایی که در حال توسعه مناسب هستند مبارزه کنند اما لزوما تحمل نخواهند کرد. والدین می توانند با یادگیری نحوه شناسایی علائم نگران کننده و استفاده از رویکرد متعادل برای برخورد با جوانان مستقل مستقل کمک کنند.


نظر ارسال شده
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *